Rok 2012

autorem artykułu jest Danuta Wachowska

Rok 2012

Ludzkość już przechodziła przez szereg różnych epok i wieków, które wpływały na rozwój jednostki. W czasach obecnych mamy do czynienia z przejściem w nowy Złoty Wiek, którego datą początkową będzie rok 2012.


Co 26.000 lat następuje zmiana cyklu kosmicznego i rok 2012 jest tą właśnie zmianą. Ten moment jest bardzo szczególny, gdyż daje możliwość przejścia w inne wymiary świadomości istoty jako jednostki. Na końcu obecnego cyklu będą wybierani jedynie ci, którzy mogą na nowo wejść do ewolucji w wyższe wymiary kosmiczne, poza czwartym wymiarem.

Natomiast pozostali będą reinkarnować się przez następne 26.000 lat w obrębie tego samego wymiaru. Będzie to swoisty rodzaj „pleśnienia”, spowodowany zatrzymaniem rozwoju. Warto skorzystać z tej możliwości przejścia do bardziej przyjemnych światów niż ten, w którym żyjemy.

Świat trójwymiarowy jest połączony z czwartym wymiarem i tworzy koło reinkarnacji. Wyjściem z koła karmy jest wymiar piąty. To pozostawienie za sobą Nirwany ( niższe Niebo – Zielony Kraj) i wejście w inne wyższe wymiary.

Zatrzymanie jest konsekwencją odrzucenia wiedzy, która otwiera bramy na inne światy. Żyjemy w obrębie pola elektro-magnetycznego, które posiada siłę stwarzania i sprawia, że się wszystko stwarza. Powstaje pierwszy kwant przestrzeni, zwany magnelem w postaci dipola magnetoelektrycznego.

Dokładny opis tego stwarzania znajdziecie w mojej książce „Symfonia Przebudzenia” w rozdziale „Kwantowe życie”.

Czy mamy się bać roku 2012?

Zależy to od poziomu naszej świadomości. Jeżeli chcemy skorzystać z tej rzadko spotykanej okazji ( raz na 26 tys. lat) wejścia w inny wyższy wymiar, to może tylko wzrastać radość istnienia w tych szczególnych czasach. Jest to ucieczka z niewoli reinkarnacji i koła karmy.

Jeżeli się boimy i nic nie robimy dla podniesienia naszej świadomości, to katastroficzne przepowiednie roku 2012 mogą się ziścić. Będzie to wynikiem podświadomych lęków uwięzionych w nieświadomości indywidualnej. Jest czego się obawiać w takim przypadku.

Wylew informacji na ten temat jest tak duży, że zwiększa lęki zamiast je neutralizować. Są destrukcyjne moce, którym zależy na podwyższeniu strachu, którym się sami karmią. Panika może być niszcząca dla samego człowieka w nią zaplatanego.

Człowiek rozsądny będzie szukał w tej głębokiej przemianie świadomości istoty ludzkiej, wielkich szans rozwoju osobistego dla siebie samego.

Gnicie ( pleśń) jest destrukcją i zdrowo myślący człowiek nie pozwoli sobie na to. Będzie szukał innych możliwości, które są uzdrowieniem obecnej sytuacji. Autentyczne zdrowie polega na uzdrowieniu nie tylko ciała ale i umysłu.

Przeważnie dbamy o zdrowie ciała, natomiast umysł pozostawiamy bez zmian. Mała pleśń powoduje, że cały owoc i tak zgnije. Jeżeli pozostanie choć mała cząstka ciemności ( niewiedzy) w umyśle, to wpłynie ona na ignorancję świadomości jako całości.

Przemiany kosmiczne zachodzą teraz coraz szybciej. Czas zostaje przyśpieszony. Światło Wenus i Słońca ma wyższą częstotliwość niż miało wcześniej. To skutek podwyższenia wibracji kosmicznych podawanych na nasz układ Słoneczny i projektowanych ze Słońca na Ziemię.

Obecnie można zaobserwować, że zachodzące Słońce świeci bardziej białym blaskiem a nie pomarańczowym jak wcześniej bywało. Biały kolor jest wyższy niż pomarańczowy jeśli chodzi o wibrację i oznacza wejście w światło.

Kolory są następstwem rozproszonego światła. To zjawisko jest widoczne gołym okiem jako wynik wielkich zmian kosmicznych projektowanych bezpośrednio na Ziemię.

Nie bójmy się światła, gdyż „Bóg jest Światłością świata”. Pójdźmy w Jego stronę a nie odwrotnie. On sam zbliża się do nas. Strach i lęk jest odwróceniem się od światła, od Boga.

Przyjmijmy z radością rok 2012, którego symptomy nadchodzą coraz szybciej. Czas oczyszczania ( religii) kończy się i nadchodzi nowy Złoty Wiek nauki i kosmicznej wiedzy.

To radość wzrastania ku światłu i wyjście z cienia świadomości ( nieświadomości) jest tym, co musi nastąpić w 2012 roku. Nie ma odwrotu od wzrostu. Wszystko żyje i wzrasta lub gnije. Wybór zależy od każdego z nas, po której stronie chcemy być. Czy iść ku światłu czy w kierunku destrukcji i ciemności.

Nowy Wiek będzie dla każdego z nas inny. Przemiany 2012 roku też będą mieć inne konsekwencje życia. Wszystko zależy od każdego z nas osobiście. Moim życzeniem jest powiadomić wszystkich czytelników Artelis o tym szczególnym czasie, który nadchodzi. Bądźmy na to gotowi, aby wejść w inne piękniejsze niż nasz świat wymiary.

Danuta Wachowska

http://www.danuta.stronawww.eu/

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl