Na weselu

Ostatnio byłam ze swoim chłopakiem na weselu,na którym zabawę prowadził dj, zawsze sądziłam,że orkiestra to najlepszy i sprawdzony pomysł, tym bardziej, że kilka wesel z orkiestrą było całkiem niezłych,ale dj wesele był ekstra! Nie miałam do tej pory pojęcia,że będzie taka jazda. Zabawa do północy minęła nam jak z bicza.

Dj wesele grał takie hity,że z Łukaszem byliśmy w szoku,że może być tak fantastycznie, a o północy były konkursy i zabawy. Wygrałam w jednym konkursie flaszkę wódki dj na weselu nie robił żadnej tandety tylko sama fajna muza dużo hitów sprzed lat, trochę nowszych kawałków, latynoamerykańskie hiciory, polski pop. Bardzo mi się podobało jak śpiewaliśmy przy stołach dj na weselu puszczał znane kawałki ,a my śpiewaliśmy. Wujek Andrzej trochę się spił, dobrze,że często tańczył

Jak będę zamawiała teraz to tylko dj na wesele-żadna orkiestra nie da takiego poweru jak disc jockey, a poza tym pełna kulturka, zero wulgaryzmów, fajne oczepiny, super konkursy, muza naturalna nie było żadnych wiejskich sprośnych i niesmacznych zabaw czego się bałam. Jak zobaczyłam dj  wesele trochę zdębiałam, ale już później, mile byłam zaskoczona tym co zobaczyłam. Polecam wam dj na weselu, było super. Ciekawi mnie tylko czy drożej będzie z orkiestrą czy z djem na weselu?  Szkoda, że nie spytałam go. Tej zabawy długo nie zapomnimy z Łukaszem.

Kaśka


Uzupełnienie: Wikipedia.

~GetWIKI(Muzyka_rozrywkowa)~