Czy lubisz chorować?

Lubisz chorować? Jak wiele osób pewnie pomyślisz, że żartuję. Otóż nie, nie żartuję. Całkiem poważnie mówiąc co byś wolał leczyć czy zapobiegać?

Prawda jest naga. Otóż większość z nas, ja do niedawna także, bardziej dbamy o własne auto niż o własne zdrowie. Wymieniasz filtry w samochodzie? Zmieniasz olej? Wiesz czemu to robisz? Skąd wzięły się takie zalecenia?

Otóż w początkach motoryzacji okazało się, iż w silnikach robią się takie zakrzepy , jak u niektórych ludzi w krwioobiegu. Aby producent nie ponosił kosztów napraw gwarancyjnych wynaleziono filtr oleju. Później skonstruowano także pozostałe filtry: paliwa i powietrza. W okresie gwarancyjnym zmuszono użytkowników do wymiany filtrów i oleju, do obowiązkowych przeglądów gwarancyjnych. Dziś wszyscy się do tego stosujemy. Dlatego, że tak nas nauczono.

Tak samo powinno być z nauką zapobiegania chorobom. Powinno nam się to wtłaczać do głowy od przedszkola. Wielu chorych ludzi byłoby dziś w innej formie gdyby nauczono ich jak zapobiegać. Oczywiście nie da się zastosować w naszym organizmie filtrów wyłapujących toksyny i zanieczyszczenia. Są od tego inne sposoby.

Wystarczy kilkumiesięczna kuracja Alveo firmy Akuna aby organizm oczyścił się z toksyn, by wróciła naturalna równowaga czyli homeostaza organizmu. Jeśli człowiek jest dobrze odżywiony w witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, mikro i makro elementy to ma cały budulec potrzebny do uruchomienia sił samouzdrawiania organizmu.

Bądź zdrowy zapobiegając, stosuj sprawdzone metody naturalne.